Trampkarze » Liga Okręgowa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
TRENER DRUŻYNY:
Jacek Kaczmarek
TEL. 691 963 379
**************************
ADMINISTRACJA STRONY:
Klasyfikacja końcowa
KS Gwiazda Bydgoszcz wystąpiła w składzie: Roszyk (GK), Łęt (GK), Jędrzejewski, Lipka, Łaszcz, Maluk, Manteufel, Respondek, Wardowski, Wesołowski, Korzeb, Pietrzak.
Turniej zakończył się wygraną drużyny Gryfa Tczew który w finałowym pojedynku pokonał drużynę Concordii Elbląg (4:0). Nasz zespół niestety nie zakwalifikował się do fazy ćwierćfinałowej zajmując w swojej grupie szóste - ostatnie miejsce. Pozostała zatem walka o lokaty od 9 do 12, która zakończyła się wygraną i Gwiazda Bydgoszcz uplasowała się na miejscu dziewiątym.
Więcej szczegółowych informacji obrazujących zmagania grupowe, jak i późniejsze udostępnimy wkrótce.
GRUPA A
X | GEDANIA I | UKS RG 2000 | SANTOS GDAŃSK | CONCORDIA ELBLĄG | SOBIESKI GNIEW | GWIAZDA BYDGOSZCZ | PUNKTY | BRAMKI | MIEJSCE |
GEDANIA I | X | 8:1 | 6:1 | 2:0 | 8:1 | 4:1 | 15 | 28:4 | I |
UKS RG 2000 | 1:8 | X | 0:3 | 0:3 | 1:2 | 3:2 | 3 | 5:18 | V |
SANTOS GDAŃSK | 1:6 | 3:0 | X | 0:3 | 4:1 | 3:3 | 7 | 11:13 | IV |
CONCORDIA ELBLĄG | 0:2 | 3:0 | 3:0 | X | 2:5 | 1:1 | 7 | 9:8 | III |
SOBIESKI GNIEW | 1:8 | 2:1 | 1:4 | 5:2 | X | 2:1 | 9 | 11:16 | II |
GWIAZDA BYDGOSZCZ | 1:4 | 2:3 | 3:3 | 1:1 | 1:2 | X | 2 | 8:13 | VI |
GRUPA B
X | ARKA GDYNIA | KARLIKOWO SOPOT | GEDANIA II | GRYF TCZEW | GRYF SŁUPSK | GRYF WEJHEROWO | PUNKTY | BRAMKI | MIEJSCE |
ARKA GDYNIA | X | 11:0 | 4:1 | 1:1 | 6:1 | 5:1 | 13 | 27:4 | I |
KARLIKOWO SOPOT | 0:11 | X | 0:6 | 0:7 | 0:5 | 0:3 | 0 | 0:32 | VI |
GEDANIA II | 1:4 | 6:0 | X | 1:0 | 6:2 | 14:2 | 12 | 28:8 | II |
GRYF TCZEW | 1:1 | 7:0 | 0:1 | X | 2:3 | 4:3 | 7 | 14:8 | IV |
GRYF SŁUPSK | 1:6 | 5:0 | 2:6 | 3:2 | X | 6:1 | 9 | 17:15 | III |
GRYF WEJHEROWO | 1:5 | 3:0 | 2:14 | 3:4 | 1:6 | X | 3 | 10:29 | V |
FINAŁY
L.P | START | KONIEC | BOISKO | DRUŻYNA I | DRUŻYNA II | WYNIK |
16 grupa 9-12 | 13.00 | 13.13 | 1 | RG 2000 | GRYF WEJHEROWO | 1:3 |
17 grupa 9-12 | 13.00 | 13.13 | 2 | GWIAZDA BYDGOSZCZ | KARLIKOWO SOPOT | 3:0 |
18 ćwierćfinał | 13.15 | 13.28 | 1 | GEDANIA I | GRYF TCZEW | 1:0 |
19 ćwierćfinał | 13.15 | 13.28 | 2 | SOBIESKI GNIEW | GRYF SŁUPSK | 1:5 |
20 ćwierćfinał | 13.30 | 13.43 | 1 | CONCORDIA ELBLĄG | GEDANIA II | 1:0 |
21 ćwierćfinał | 13.30 | 13.43 | 2 | SANTOS GDAŃSK | ARKA GDYNIA | 1:6 |
22 grupa 9-12 | 13.45 | 13.58 | 1 | RG 2000 | KARLIKOWO SOPOT | 2:1 |
23 grupa 9-12 | 13.45 | 13.58 | 2 | GWIAZDA BYDGOSZCZ | GRYF WEJHEROWO | 6:1 |
24 półfinał 1-4 | 14.00 | 14.13 | 1 | GRYF TCZEW | GRYF SŁUPSK | 2:2 (K 3:2) |
25 półfinał 5-8 | 14.00 | 14.13 | 2 | GEDANIA I | SOBIESKI GNIEW | 3:1 |
26 półfinał 1-4 | 14.15 | 14.28 | 1 | CONCORDIA ELBLĄG | ARKA GDYNIA | 1:0 |
27 półfinał 5-8 | 14.15 | 14.28 | 2 | GEDANIA II | SANTOS GDAŃSK | 4:1 |
28 grupa 9-12 | 14.30 | 14.43 | 1 | RG 2000 | GWIAZDA BYDGOSZCZ | 1:5 |
29 grupa 9-12 | 14.30 | 14.43 | 2 | GRYF WEJHEROWO | KARLIKOWO SOPOT | 3:0 |
MECZ O 7 MIEJSCE | 14.45 | 14.58 | 1 | SOBIESKI GNIEW | SANTOS GDAŃSK | 2:0 |
MECZ O 5 MIEJSCE | 14.45 | 14.58 | 2 | GEDANIA I | GEDANIA II | 6:6 (4:5) |
MECZ O 3 MIEJSCE | 15.00 | 15.13 | 1 | GRYF SŁUPSK | ARKA GDYNIA | 2:3 |
FINAŁ | 15.00 | 15.13 | 2 | GRYF TCZEW | CONCORDIA ELBLĄG | 4:0 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. GRYF 2000 TCZEW
2. CONCORDIA ELBLĄG
3. ARKA GDYNIA
4.GRYF SŁUPSK
5.GEDANIA II
6.GEDANIA I
7. SOBIESKI GNIEW
8. SANTOS GDAŃSK
9. GWIAZDA BYDGOSZCZ
10. GRYF WEJHEROWO
11. UKS RG 2000
12. KARLIKOWO SOPOT
|
BKS CHEMIK II BYDGOSZCZ | 2:0 | KS GWIAZDA II BYDGOSZCZ |
2014-06-14, 14:00:00 Bydgoszcz, ul. Glinki 65 - boisko boczne |
||
relacja » |
|
dzisiaj: 137, wczoraj: 494
ogółem: 1 445 311
statystyki szczegółowe