[AKTUALIZACJA]
W czwartek 24 stycznia bierzemy udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików rocznika 2000/2001 w Białych Błotach.
Wystawiamy dwa zespoły.
Znamy już powołania, te dodatkowe również !!!
Zbiórka powołanych zawodników w czwartek o godzinie 8:30 na parkingu przed budynkiem klubu przy ul. Bronikowskiego 45.
Koszt udziału zawodnika to 20 zł (10 zł wpisowe i 10 zł transport).
Kadra na turniej: Gracjan Łęt (GK), Hubert Roszyk (GK), Piotr Dobrogowski, Lech Korzeb, Kamil Wesołowski, Łukasz Tuchółka, Mateusz Wrzyszcz, Robert Kukiel, Marcel Maluk, Dawid Wojciechowski, Dawid Twardy, Mateusz Orlewski, Adrian Jąkalski, Maciej Pietrzak, Aleksander Marcinkiewicz, Juliusz Brożyński, Mikołaj Matalewski, Jakub Powalisz, Krzysztof Romel, Patryk Zbylut.
Podział na zespoły w dniu turnieju
Potwierdzamy udział w komentarzu !!!
Na turniej zabieramy: dres klubowy oraz treningowy, 2 koszulki treningowe (niebieska i bordowa), halówki, ochraniacze, legitymacje szkolne, napoje, drugie śniadanie, 20 zł na opłaty i wiarę w zwycięstwo. Bez tych rzeczy gra może okazać się niemożliwa !
Stroje będą wydane przed rozpoczęciem zawodów.
- - - - - - -
Gminny Klub Sportowy „Spójnia Białe Błota serdecznie zaprasza do udziału w Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej Halowej – Białe Błota 2013, który odbędzie się w dniach 23-25 stycznia 2013 roku. Rozgrywki turniejowe prowadzone będą w 3 kategoriach wiekowych: Orlicy (2002/2003), Młodzicy (2000/2001) i Trampkarze (1998/1999).
REGULAMIN
I. ORGANIZATORZY:
- Gminny Klub Sportowy „Spójnia” Białe Błota
- Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach
- Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach
II. TERMIN:
- 23.01.2013 r. – kategoria Orlicy – roczniki: 2002/2003
- 24.01.2013 r. – kategoria Młodzicy – roczniki: 2000/2001
- 25.01.2013 r. – kategoria Trampkarze – roczniki: 1998/1999
III. MIEJSCE:
Białe Błota, hale sportowe Publicznego Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego oraz Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach (wejście boku hali gimnazjum, od ul. Gronowej).
IV. HARMONOGRAM TURNIEJU:
- godz. 9:00 – 9:45, przyjazd zespołów i odbiór kluczy od szatni
- godz. 10:00, oficjalnie otwarcie Turnieju i przywitanie przybyłych zespołów
- godz. 10:15, początek rozgrywek turniejowych
VI. SYSTEM ROZGRYWEK:
1. Przewidywana liczba zespołów w każdej z kategorii wiekowych: 12
2. Zespoły, w drodze losowania, zostaną podzielone na dwie grupy, gdzie będą rywalizować ze sobą systemem „każdy z każdym”
3. Po rozgrywkach grupowych zespoły rozegrają mecze finałowe zgodnie z kolejnością zajętych miejsc w grupach:
- mecz o 11 miejsce: 6 miejsce grupy I – 6 miejsce grupy II
- mecz o 9 miejsce: 5 miejsce grupy I – 5 miejsce grupy II
- mecz o 7 miejsce: 4 miejsce grupy I – 4 miejsce grupy II
- mecz o 5 miejsce: 3 miejsce grupy I – 3 miejsce grupy II
PÓŁFINAŁY:
- półfinał A: 1 miejsce grupy I – 2 miejsce grupy II
- półfinał B: 2 miejsce grupy I – 1 miejsce grupy II
FINAŁY:
- mecz o 3 miejsce: przegrany półfinału A – przegrany półfinału B
- mecz o 1 miejsce: zwycięzca półfinału A – zwycięzca półfinału B
VII. PRZEPISY GRY:
1. Czas gry: 1x15 min.
2. Liczba zawodników na boisku: bramkarz + 4 w polu
3. Auty wykonywane nogą z linii bocznej boiska bądź zza niej
4. Gdy piłka dotnie konstrukcji dachu dyktuje się rzut z autu dla drużyny przeciwnej na wysokości dotknięcia
5. Zmiany na własnej połowie (zarówno zejście, jak i wejście zawodnika)
6. Bramkarz wznawia grę od bramki ręką zagrywając piłkę poza własne pole karne
7. Bramkarz nie może zagrać ręką za połowę boiska, zarówno z gry, jak i przy wznowieniu gry (chyba, że tak prędzej dotknie podłoża lub innego zawodnika)
8. Mecz prowadzone będą przez sędziów związkowych
VIII. NAGRODY:
1. Zespoły, które zajmą miejsce I-III otrzymają puchary, nagrody oraz dyplomy ufundowane przez Organizatorów
2. Zespoły, które zajmą miejsca IV-XII otrzymają pamiątkowe dyplomy
3. W każdej kategorii wiekowej nagrody otrzymają także:
- najlepszy zawodnik Turnieju
- najlepszy bramkarz Turnieju
IX. INFORMACJE KOŃCOWE:
1. W czasie Turnieju wszyscy uczestnicy otrzymają poczęstunek: frytki, surówka, sztuka mięsa
2. Opiekunowie odpowiedzialni są za swoje zespoły przez cały czas trwania Turnieju
3. Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatorów
4. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 691 176 882 lub drogą elektroniczną na e-mail: patmig@wp.pl
W turnieju przyjdzie nam zagrać z zespołami ...
Kategoria Młodzicy – roczniki: 2000/2001
UKS Barcin
Zawisza Bydgoszcz 2001
Victoria Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz I
Olimpia Wtelno I
Olimpia Wtelno II
LZS Kościelec
Gwiazda Bydgoszcz II
Spójnia Białe Błota I
Spójnia Białe Błota II
KS Łochowo
LKS Dąbrowa Chełmińska