- autor: am.gwiazda2000, 2012-04-18 00:00
-
Znamy już większość terminów rundy rewanżowej. Harmonogram potwierdzony przez K-P ZPN
Na inaugurację ligi zagramy na wyjeździe z zespołem Skry Paterek.
Spotkanie zaplanowane jest na 21 kwietnia - sobota godzina 12:00 w Paterku.
Przypominam iż aktualny terminarz dostępny również z poziomu menu strony w zakładce
Terminarz rozgrywek
Terminarz rozgrywek ligi: Klasa młodzików Bydgoszcz III grupa.
RUNDA II
Kolejka: 10 w dniach 2012-04-21/2012-04-22
1 | Czarni Nakło | - | Dąb Potulice | 2012-04-22 | 13:30 | Potulice | : |
2 | Skra Paterek | - | GWIAZDA II BYDGOSZCZ | 2012-04-21 | 12:00 | | : |
3 | Szubinianka Szubin | - | Unia Roszak Solec Kujawski | 2012-04-21 | 10:00 | | : |
4 | Noteć Łabiszyn | - | Jeziorak Żnin | 2012-04-21 | 11:00 | | : |
5 | UKS Barcin | - | Sparta Janowiec Wielkopolski | 2012-04-21 | 13:00 | | : |
Kolejka: 11 w dniach 2012-04-28/2012-04-29
6 | UKS Barcin | - | Czarni Nakło | 2012-04-28 | 13:00 | | : |
7 | Sparta Janowiec Wielkopolski | - | Noteć Łabiszyn | 2012-04-28 | 15:00 | | : |
8 | Jeziorak Żnin | - | Szubinianka Szubin | 2012-04-29 | 10:00 | | : |
9 | Unia Roszak Solec Kujawski | - | Skra Paterek | 2012-04-28 | __:__ | | : |
10 | GWIAZDA II BYDGOSZCZ | - | Dąb Potulice | 2012-04-28 | 11:00 | | : |
Kolejka: 12 w dniach 2012-05-05/2012-05-06
11 | Czarni Nakło | - | GWIAZDA II BYDGOSZCZ | 2012-05-06 | 14:00 | Potulice | : |
12 | Dąb Potulice | - | Unia Roszak Solec Kujawski | 2012-05-05 | __:__ | | : |
13 | Skra Paterek | - | Jeziorak Żnin | 2012-05-05 | 12:00 | | : |
14 | Szubinianka Szubin | - | Sparta Janowiec Wielkopolski | 2012-05-05 | 10:00 | | : |
15 | Noteć Łabiszyn | - | UKS Barcin | 2012-05-05 | 11:00 | | : |
Kolejka: 13 w dniach 2012-05-12/2012-05-13
16 | Noteć Łabiszyn | - | Czarni Nakło | 2012-05-12 | 11:00 | | : |
17 | UKS Barcin | - | Szubinianka Szubin | 2012-05-12 | 13:00 | | : |
18 | Sparta Janowiec Wielkopolski | - | Skra Paterek | 2012-05-12 | 15:00 | | : |
19 | Jeziorak Żnin | - | Dąb Potulice | 2012-05-13 | 10:00 | | : |
20 | Unia Roszak Solec Kujawski | - | GWIAZDA II BYDGOSZCZ | 2012-05-13 | 11:00 | | : |
Kolejka: 14 w dniach 2012-05-19/2012-05-20
21 | Czarni Nakło | - | Unia Roszak Solec Kujawski | 2012-05-20 | 11:00 | | : |
22 | GWIAZDA II BYDGOSZCZ | - | Jeziorak Żnin | 2012-05-19 | 12:00 | | : |
23 | Dąb Potulice | - | Sparta Janowiec Wielkopolski | 2012-05-19 | __:__ | | : |
24 | Skra Paterek | - | UKS Barcin | 2012-05-19 | 12:00 | | : |
25 | Szubinianka Szubin | - | Noteć Łabiszyn | 2012-05-19 | 10:00 | | : |
Kolejka: 15 w dniach 2012-05-26/2012-05-27
26 | Szubinianka Szubin | - | Czarni Nakło | 2012-05-26 | 10:00 | | : |
27 | Noteć Łabiszyn | - | Skra Paterek | 2012-05-26 | 11:00 | | : |
28 | UKS Barcin | - | Dąb Potulice | 2012-05-27 | 10:30 | | : |
29 | Sparta Janowiec Wielkopolski | - | GWIAZDA II BYDGOSZCZ | 2012-05-26 | 15:00 | | : |
30 | Jeziorak Żnin | - | Unia Roszak Solec Kujawski | 2012-05-27 | 10:00 | | : |
Kolejka: 16 w dniach 2012-06-02/2012-06-03
31 | Czarni Nakło | - | Jeziorak Żnin | 2012-06-02 | 13:30 | | : |
32 | Unia Roszak Solec Kujawski | - | Sparta Janowiec Wielkopolski | 2012-06-03 | 12:00 | | : |
33 | GWIAZDA II BYDGOSZCZ | - | UKS Barcin | 2012-06-02 | 12:00 | | : |
34 | Dąb Potulice | - | Noteć Łabiszyn | 2012-06-02 | __:__ | | : |
35 | Skra Paterek | - | Szubinianka Szubin | 2012-06-03 | 11:00 | | : |
Kolejka: 17 w dniach 2012-06-09/2012-06-10
36 | Skra Paterek | - | Czarni Nakło | 2012-06-09 | 11:00 | | : |
37 | Szubinianka Szubin | - | Dąb Potulice | 2012-06-09 | 10:00 | | : |
38 | Noteć Łabiszyn | - | GWIAZDA II BYDGOSZCZ | 2012-06-09 | 11:00 | | : |
39 | UKS Barcin | - | Unia Roszak Solec Kujawski | 2012-06-09 | 13:30 | | : |
40 | Sparta Janowiec Wielkopolski | - | Jeziorak Żnin | 2012-06-10 | 15:00 | | : |
Kolejka: 18 w dniach 2012-06-16/2012-06-17
41 | Czarni Nakło | - | Sparta Janowiec Wielkopolski | 2012-06-16 | 13:30 | | : |
42 | Jeziorak Żnin | - | UKS Barcin | 2012-06-17 | 10:00 | | : |
43 | Unia Roszak Solec Kujawski | - | Noteć Łabiszyn | 2012-06-17 | 12:00 | | : |
44 | GWIAZDA II BYDGOSZCZ | - | Szubinianka Szubin | 2012-06-16 | 12:00 | | : |
45 | Dąb Potulice | - | Skra Paterek | 2012-06-16 | __:__ | | : |