Trampkarze » Liga Okręgowa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
TRENER DRUŻYNY:
Jacek Kaczmarek
TEL. 691 963 379
**************************
ADMINISTRACJA STRONY:
Kadra na turniej w Koronowie !
Zbiórka powołanych zawodników w niedzielę 11.03.2012 o godzinie 7:45 na parkingu przed budynkiem klubu, ul. Bronikowskiego 45.
Zagramy w składzie: Paweł Kwasek (GK), Jakub Powalisz, Kamil Ptasznik, Mikołaj Matalewski, Oskar Kaliszewski, Patryk Zbylut, Oskar Schabowski, Dominik Dyhid.
Więcej informacji w rozwinięciu.
Potwierdzamy udział w komentarzu !!!
Na turniej zabieramy: dres klubowy, halówki, ochraniacze, laczki, legitymacje szkolne, napoje, drugie śniadanie, 35 zł na opłaty oraz wiarę w zwycięstwo. Bez tych rzeczy gra może okazać się niemożliwa !
Stroje będą wydane przed rozpoczęciem zawodów.
Koszt udziału zawodnika to 35 zł (25 zł wpisowe, 10 zł transport), organizator zapewnia obiad.
Program minutowy turnieju orlików /11 marca 2012
1 A-2 A Victoria/Akomp - Chemik II Bydgoszcz /09:00
3 A-4 A Gwiazda 2001 Bydgoszcz - Olimpia Wtelno /09:20
1 B-2 B Chemik I Bydgoszcz - AZS Bydgoszcz 2001 /09:40
3 B-4 B Elana Toruń - UKS Polonia Bydgoszcz /10:00
1 A-5 A Victoria/Akomp - Huragan Pobiedziska /10:20
1 B-5 B Chemik I Bydgoszcz - UKS Szóstka Śrem /10:40
UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU 11:00
2 A-4 A Chemik II Bydgoszcz - Olimpia Wtelno /11:20
3 A-5 A Gwiazda 2001 Bydgoszcz - Huragan Pobiedziska /11:35
2 B-4 B AZS Bydgoszcz 2001- UKS Polonia Bydgoszcz /11:50
3 B-5 B Elana Toruń - UKS Szóstka Śrem /12:05
1 A-4 A Victoria/Akomp - Olimpia Wtelno /12:20
1 B-4 B Chemik I Bydgoszcz - UKS Polonia Bydgoszcz /12:35
2 A-5 A Chemik II Bydgoszcz - Huragan Pobiedziska /12:50
1 A-3 A Victoria/Akomp - Gwiazda 2001 Bydgoszcz /13:10
2 B-5 B AZS Bydgoszcz 2001 - UKS Szóstka Śrem /13:25
1 B-3 B Chemik I Bydgoszcz - Elana Toruń /13:40
4 A-5 A Olimpia Wtelno - Huragan Pobiedziska /14:00
2 A-3 A Chemik II Bydgoszcz - Gwiazda 2001 Bydgoszcz /14:15
4 B-5 B UKS Polonia Bydgoszcz - UKS Szóstka Śrem /14:30
2 B-3 B AZS Bydgoszcz 2001 - Elana Toruń /14:45
V A - V B_____________________________________/15:00
IV A - IV B____________________________________/15:15
III A - III B____________________________________/15:30
II A - II B_____________________________________/15:45
I A - I B___________________________/16:00 FINAŁ
obecny
|
BKS CHEMIK II BYDGOSZCZ | 2:0 | KS GWIAZDA II BYDGOSZCZ |
2014-06-14, 14:00:00 Bydgoszcz, ul. Glinki 65 - boisko boczne |
||
relacja » |
|
dzisiaj: 130, wczoraj: 176
ogółem: 1 443 104
statystyki szczegółowe