Trampkarze » Liga Okręgowa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
TRENER DRUŻYNY:
Jacek Kaczmarek
TEL. 691 963 379
**************************
ADMINISTRACJA STRONY:
Turniej Koronowo Cup 2012
26 lutego - Turniej rocznika 1999 - 2000
Więcej informacji w rozwinięciu.
2012-02-24.
Trener wytypował 14 nazwisk, a w turnieju może wstąpić drużyna składająca się z 12 zawodników. Tak więc wszystko w Waszych rękach "nogach" ponieważ ostateczna selekcja nastąpi podczas sobotniego treningu.
Julek Brożyński, Mateusz Chmielewski, Piotr Dobrogowski, Paweł Grzeszczyk, Lech Korzeb, Robert Kukiel, Marcel Maluk, Aleksander Marcinkiewicz, Mateusz Orlewski, Adrian Reichel, Hubert Roszyk, Aleksander Tomaszewski, Łukasz Tuchółka, Dawid Twardy.
Dla przypomnienia ! W sobotę zaczynamy od ulubionych przez Was zajęć fitnes !!!
Koszt udziału zawodnika to 30 zł (20 zł wpisowe, 10 zł transport). Potrzeba będzie 4-5 samochodów aby zabrać 12 osób. Szczegóły transportu chcielibyśmy omówić po sobotnim treningu.
####### ####### #######
Program minutowy turnieju młodzików 26 stycznia 2012’
FAZA ELIMINACYJNA /1 x 8’/
mecz nr 1: 1 A-2 A Chemik 99' Bydgoszcz - Polonia 99' Bydgoszcz /08:15
mecz nr 2: 1 B-2 B Gwiazda 00' Bydgoszcz - Zawisza 00' Bydgoszcz /08:25
mecz nr 3: 3 A-4 A MUKS Taro Wojnowo - Fala Świekatowo /08:35
mecz nr 4: 3 B-4 B GLKS Osielsko - Polonia 00' Bydgoszcz /08:45
mecz nr 5: 1 C-2 C Victoria Koronowo - Czarni Nakło /08:55
mecz nr 6: 1 D-2 D Włókniarz Toruń - Dwunastka Włocławek /09:05
mecz nr 7: 3 C-4 C Stal Grudziądz - Olimpia/Vadain Grudziądz /09:15
mecz nr 8: 3 D-4 D Cis Cekcyn - Olimpai/KRD Grudziądz /09:25
odprawa kierowników drużyn w holu głównym /09:35
UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU /09:45
mecz nr 9: 1 A-3 A Chemik 1999 Bydgoszcz - MUKS Taro Wojnowo /09:55
mecz nr 10: 1 B-3 B Gwiazda 00' Bydgoszcz - GLKS Osielsko /10:05
mecz nr 11: 2 A-4 A Polonia 99' Bydgoszcz - Fala Świekatowo /10:15
mecz nr 12: 2 B-4 B Zawisza 00' Bydgoszcz - Polonia 00' Bydgoszcz /10:25
mecz nr 13: 1 C-3 C Victoria Koronowo - Stal Grudziądz /10:35
mecz nr 14: 1 D-3 D Włókniarz Toruń - Cis Cekcyn /10:45
mecz nr 15: 2 C-4 C Czarni Nakło - Olimpia/Vadain Grudziądz /10:55
mecz nr 16: 2 D-4 D Dwunastka Włocławek - Olimpia/KRD Grudziądz /11:05
mecz nr 17: 1 A-4 A Chemik 99' Bydgoszcz - Fala Świekatowo /11:20
mecz nr 18: 1 B-4 B Gwiazda 00' Bydgoszcz - Polonia 00' Bydgoszcz /11:30
mecz nr 19: 2 A-3 A Polonia 99' Bydgoszcz - MUKS Taro Wojnowo /11:40
mecz nr 20: 2 B-3 B Zawisza 00' Bydgoszcz - GLKS Osielsko /11:50
mecz nr 21: 1 C-4 C Victoria Koronowo - Olimpia/Vadain Grudziądz /12:00
mecz nr 22: 1 D-4 D Włókniarz Toruń - Olimpia/KRD Grudziądz /12:10
mecz nr 23: 2 C-3 C Czarni Nakło - Stal Grudziądz /12:20
mecz nr 24: 2 D-3 D Dwunastka Włocławek - Cis Cekcyn /12:30
FAZA FINAŁOWA /1 x 12’/
mecz nr 25: 4 A : …………………………….. - 4 B : ……..……………………… /12:45
mecz nr 26: 3 A : …………………………….. - 3 B : ……..……………………… /13:00
mecz nr 27: 1 A : …………………………….. - 2 B : ……..……………………… /13:15
mecz nr 28: 2 A : …………………………….. - 1 B : ……..……………………… /13:30
mecz nr 29: 4 C : ……..……………………… - 4 D : …………………………….. /13:45
mecz nr 30: 3 C : ……..……………………… - 3 D : …………………………….. /14:00
mecz nr 31: 1 C : …………………………….. - 2 D : ……..……………………… /14:15
mecz nr 32: 2 C : …………………………….. - 1 D : ……..……………………… /14:30
mecz nr 33: przegrany meczu 25 i 29 14:45 XV - XVI miejsce
mecz nr 34: zwycięzca meczu 25 i 29 15:00 XIII - XIV miejsce
mecz nr 35: przegrany meczu 26 i 30 15:15 XI - XII miejsce
mecz nr 36: zwycięzca meczu 26 i 30 15:30 IX - X miejsce
mecz nr 37: przegrany meczu 27 i 31 15:45
mecz nr 38: zwycięzca meczu 27 i 31 16:00
mecz nr 39: przegrany meczu 28 i 32 16:15
mecz nr 40: zwycięzca meczu 28 i 32 16:30
mecz nr 41: przegrany meczu 38 i 40 16:45 VII-VIII miejsce
mecz nr 42: zwycięzca meczu 38 i 40 17:00 V-VI miejsce
mecz nr 43: przegrany meczu 37 i 39 17:15 III-IV miejsce
mecz nr 44: zwycięzca meczu 37 i 39 17:30 FINAŁ
Uwaga: Harmonogram minutowy w wersji papierowej trenerzy otrzymają podczas turnieju !
Powodzenia ! JESTEM Z WAMI
|
BKS CHEMIK II BYDGOSZCZ | 2:0 | KS GWIAZDA II BYDGOSZCZ |
2014-06-14, 14:00:00 Bydgoszcz, ul. Glinki 65 - boisko boczne |
||
relacja » |
|
dzisiaj: 16, wczoraj: 273
ogółem: 1 444 586
statystyki szczegółowe